Salon VisionOptyk teraz także w Lubaczowie

0

Działająca od kilkunastu lat ogólnopolska sieć salonów VisionOptyk / Bliżej Ciebie otworzyła właśnie nowy salon w Lubaczowie. Placówka mieszcząca się przy ul. Kościuszki 14 oferuje szeroki wybór opraw okularowych i soczewek renomowanych firm.

Salon VisionOptyk znajduje się przy ul. Kościuszki 14 w Lubaczowie.
Salon VisionOptyk znajduje się przy ul. Kościuszki 14 w Lubaczowie.

VisionOptyk oferuje szeroki wybór opraw okularowych i soczewek od najlepszych producentów, łącząc najlepsza jakość z najniższą ceną i 12-miesięczną gwarancją. W salonie dostępnych jest wiele rodzajów opraw okularowych o różnych kształtach, kolorach oraz wykonanych z różnych materiałów. Na miejscu można liczyć również na pomoc pracowników, którzy dobiorą i doradzą najlepsze okulary.

W ofercie handlowej VisionOtyk dostępne są również soczewki okularowe renomowanych firm światowych oraz soczewki kontaktowe, które mogą być doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych okularów. Na miejscu można zakupić także rozmaite akcesoria optyczne, jak chociażby płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych, płyny do czyszczenia okularów, ściereczki wykonane z najwyższej jakości mikrofazy, łańcuszki i sznureczki do noszenia okularów, czy też etui.

Z okazji otwarcia placówka oferuje i zaprasza do skorzystania z PROMOCJI: „100 zł zniżki na okulary z antyrefleksem”, „20 % zniżki na okulary progresywne” i „1+1 – jedna okulary kupujesz, drugie dostajesz gratis”. Szczegóły w salonie.

Salon VisionOptyk LUBACZÓW

ul. Kościuszki 14
pn. – pt.: 9.00 – 17.00
sb. 9.00 – 13.00

Tel. 794 002 282 lub lubaczow@visionoptyk.eu


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here