BS Lubaczów: W sobotę kolejne losowanie loterii AutoLokata

0

W sobotnie (03.12) popołudnie w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbędzie się Gala Finałowa Loterii Autolokata 9, organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. W jej trakcie dowiemy się do kogo trafi 70 nagród, wśród których znajdują się dwie Toyoty Yaris.

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

Finałowa Gala rozpocznie się w sobotę (03.12) o godzinie 15:00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. W jej trakcie rozlosowanych zostanie 70 nagród, wśród których znalazły się m.in. telewizory LED, laptopy, wyciskarki do owoców, rowery i roboty kuchenne oraz dwie nowe Toyoty Yaris. Łączna pula nagród to ponad 118 tys. zł. Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, który jest organizatorem loterii przygotował niespodziankę dla osób, które pojawią na gali, ale będzie ją transmitował także na żywo w Internecie (profil banku na facebooku, lubaczow.tv i rzeszownazywo.pl).

Obecnie trwa jubileuszowa dziesiąta edycja AutoLokaty, w której nagrodą główną jest nowe mieszkanie na osiedlu „Apartamenty Zamkowe” przy ul. Kopisto w Rzeszowie. W puli nagród, której wartość to prawie ćwierć miliona złotych, jest także Toyota Yaris oraz telewizory, laptopy, konsole Xbox One, rowery, sprzęt elektroniczny i agd.

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here