BS Lubaczów: W sobotę kolejne losowanie loterii AutoLokata

0

W sobotnie (03.12) popołudnie w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbędzie się Gala Finałowa Loterii Autolokata 9, organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. W jej trakcie dowiemy się do kogo trafi 70 nagród, wśród których znajdują się dwie Toyoty Yaris.

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

Finałowa Gala rozpocznie się w sobotę (03.12) o godzinie 15:00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. W jej trakcie rozlosowanych zostanie 70 nagród, wśród których znalazły się m.in. telewizory LED, laptopy, wyciskarki do owoców, rowery i roboty kuchenne oraz dwie nowe Toyoty Yaris. Łączna pula nagród to ponad 118 tys. zł. Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, który jest organizatorem loterii przygotował niespodziankę dla osób, które pojawią na gali, ale będzie ją transmitował także na żywo w Internecie (profil banku na facebooku, lubaczow.tv i rzeszownazywo.pl).

Obecnie trwa jubileuszowa dziesiąta edycja AutoLokaty, w której nagrodą główną jest nowe mieszkanie na osiedlu „Apartamenty Zamkowe” przy ul. Kopisto w Rzeszowie. W puli nagród, której wartość to prawie ćwierć miliona złotych, jest także Toyota Yaris oraz telewizory, laptopy, konsole Xbox One, rowery, sprzęt elektroniczny i agd.

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here