Dla Emilki Jasic grała także Straż Graniczna

0

W niedzielę (27.11) nie tylko w Oleszycach odbyła się impreza charytatywna wspierająca Emilkę Jasic. Dla 12-latki walczącej z nowotworem zagrali także koleżanki i koledzy jej mamy ze Straży Granicznej. Koncert odbył się w Centrum Kulturalnym w Przemyślu, a gwiazdą wieczoru była Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej.

Fot. BiOSG
Fot. BiOSG

W Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej. Podczas imprezy zbierano pieniądze dla Emilki Jasic – chorej na nowotwór mózgu córeczki funkcjonariuszki z PSG w Korczowej. Główną atrakcją wieczoru był oczywiście występ orkiestry, ale na scenie pojawili się również laureaci I Dziecięcego Festiwalu Piosenki w Mundurze oraz przemyski zespół TRIO X, w którym śpiewa funkcjonariuszka z PSG w Medyce.

Przed i po koncercie odbywał się kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych przez dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Przemyślu, Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w Przemyślu i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 14 im. Zjednoczonej Europy.

Wszystkie pieniądze zebrane podczas wczorajszego koncertu zostaną wpłacone na konto Emilki Jasic prowadzone przez Fundację Rycerze i Księżniczki.

elubaczow.com, BiOSG


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here