Kabaret „A JAK” z nagrodą główną i nagrodą publiczności w Ostrołęce

0

Kabaret „A JAK”, w którym występuje lubaczowianka Karolina Abramowicz, zdobył nagrodę główną i nagrodę publiczności podczas 32. Ostrołęckich Spotkań z Piosenką Kabaretową OSPA.

Fot. Kadr z filmu Kele Ostrołęka.
Fot. Kadr z filmu Kele Ostrołęka.

Ostrołęckie Spotkania z Piosenką Kabaretową OSPA mają swoją ponad trzydziestoletnią historię i rangę w kabaretowym świecie. W tegorocznej edycji konkursu jury w składzie: Olga Bończyk, Teresa Drozda oraz Krzysztof Jaślar wysłuchało 22 piosenki w dwóch kategoriach: Interpretacja piosenki kabaretowej oraz Premierowa piosenka kabaretowa. Konkurs odbył się w minioną sobotę (19.11) w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Nagroda główna powędrowała w ręce Kabaretu „A JAK”, który tworzą cztery młode, kreatywne i żywiołowe dziewczyny: Magdalena Furmanek, Maria Kargulewicz, Adrianna Napiórkowska i lubaczowianka Karolina Abramowicz. Sukces dziewczyn jest jeszcze większy, bo otrzymały również nagrodę publiczności.

Osoby chcące zobaczyć relację z 32. Ostrołęckich Spotkań z Piosenką Kabaretową OSPA mogą zasiąść dziś (25.11) przed telewizorem i obejrzeć relację z imprezy na kanale TVP Rozrywka o godz. o 19.45.

Zobacz występ kabaretu „A JAK”

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here