Nauczyciele przedsiębiorczości z Narola bezkonkurencyjni na Podkarpaciu

0

Trójka nauczycieli Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 roku w Narolu po raz szósty z rzędu została uhonorowana tytułem najlepszego nauczyciela przedsiębiorczości w województwie podkarpackim. Nagroda ta jest przyznawana w ogólnopolskim rankingu klubu aktywnych nauczycieli IMPULS zrzeszającym pedagogów, którzy biorą udział w projektach i konkursach o tematyce związanej z ekonomią i przedsiębiorczością.

Fot. Nauczyciele z Narola podczas gali w Warszawie.
Fot. Nauczyciele z Narola podczas gali w Warszawie.

Podczas gali, która odbyła się w piątek (04.11)  w siedzibie Narodowego Banku Polskiego w Warszawie wręczono nagrody w poszczególnych kategoriach rankingu. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele Gimnazjum im. Bohaterów Września w Narolu. Reprezentacja w stałym składzie opiekunów szkolnego klubu przedsiębiorczości – Agnieszka Dudek, Anna Pogudz i Marcin Mazurek – uhonorowana została tytułem najlepszego nauczyciela przedsiębiorczości w województwie podkarpackim. Pedagodzy z rąk Prezesa Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Nauczyciele ci, oprócz realizowania podstawy programowej z własnego przedmiotu, opiekowali się również uczniami realizującymi liczne projekty o tematyce związanej z przedsiębiorczością odnosząc sukcesy na tle innych szkół województwa podkarpackiego. Do działań tych należą m.in. udział w Gimnazjalnej Olimpiadzie Przedsiębiorczości zakończony finałem krajowym w Warszawie, projekt Młodzi Przedsiębiorczy, Ekonomia Na Co Dzień i wiele innych realizowanych w narolskim gimnazjum.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here