Lubaczów: Dziś spotkanie w sprawie dofinansowania Odnawialnych Źródeł Energii

0

Mieszkańcy Lubaczowa, którzy rozważają korzystanie z Odnawialnych Źródeł Energii, koniecznie powinni wybrać się dziś (03.11) na spotkanie informacyjne do Miejskiego Domu Kultury. W jego trakcie przedstawione zostaną szczegółowe informacje o możliwości ubiegania się o dofinansowanie takiej inwestycji.

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

W Lubaczowie dofinansowanie Odnawialnych Źródeł Energii odbędzie się w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020. W Miejskim Domu Kultury podstawowe założenia projektu przedstawi Krzysztof Szpyt – Burmistrz Miasta Lubaczowa. Podczas spotkania, które rozpocznie się o godz. 16:00, zaprezentowane zostaną także rodzaje instalacji OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, kotły na biomasę itp.), zalety i wady urządzeń, dostosowanie instalacji do potrzeb odbiorców, zakres prac finansowanych z projektu oraz poziom dofinansowania i warunki uczestnictwa w projekcie.

Dodajmy, że do 10 listopada 2016 r. w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie można składać deklaracje uczestnictwa w projekcie. Szczegółowe informacje dotyczące projektu i niezbędne wzory dokumentów znaleźć można na stronie www.lubaczow.pl lub dzwoniąc pod numer 16 632 80 10.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here