KPP Lubaczów: Znamy zwycięzców konkursu „Bezpieczne wakacje 2016”

0

Zakończył się powiatowy etap konkursu plastycznego pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2016”. Komisja konkursowa wybrała najlepsze prace, które będą reprezentować powiat lubaczowski w finale wojewódzkim.

Fot. KPP Lubaczów
Fot. KPP Lubaczów

Na konkurs, który trwał od 15 czerwca do 7 października br., wpłynęło łącznie 213 rysunków ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu całego powiatu lubaczowskiego. Cel organizacji konkursu jest niezmienny – ma uwrażliwiać dzieci i młodzież na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtować umiejętności i nawyk wyboru bezpiecznych zachowań w codziennych sytuacjach życiowych. Dlatego tematyka prac konkursowych dotyczyła szeroko rozumianego bezpiecznego zachowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu młodego pokolenia.

Prace oceniała komisja konkursowa w składzie: Anna Janczura – Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubaczowie, Alicja Hyra – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Lubaczowie, Mariola Kolasa – Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubaczowie, Elżbieta Ważna-Rubin – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lubaczowie, st. sierż. Mateusz Maź – Asystent Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie. Wybrano najlepsze prace na szczeblu powiatowym, wezmą one udział w finale wojewódzkim. Poniżej publikujemy listę zwycięzców.

Laureaci w kategorii wiekowej 6-9 lat:
1. Emanuel Gudz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaczowie
2. Malwina Bębenek – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaczowie
3. Nikola Huk – Zespół Szkolno Przedszkolny w Lisich Jamach

Laureaci w kategorii wiekowej 10-12 lat:
1. Justyna Ilnicka – Szkoła Podstawowa w Krowicy Samej
2. Weronika Bednarczyk – Zespół Szkół Publicznych w Łukawcu
3. Martyna Szawara – Publiczne Gimnazjum nr 2 w Lubaczowie

Laureaci w kategorii wiekowej 13-15 lat:
1. Gabriela Grzyb – Publiczne Gimnazjum w Cieszanowie
2. Jagoda Sopel – Publiczne Gimnazjum nr 2 w Lubaczowie
3. Karolina Skiba – Publiczne Gimnazjum w Cieszanowie

Ponadto komisja wyróżniła jeszcze 11 innych prac.

– Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie – podsumowuje Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here