Cieszanów: Kacza krew miała skłonić Annę Guzik do przyjazdu

0

Stanęli do wyzwania i nakręcili filmik zapraszający Annę Guzik – znaną aktorkę, ambasadorkę Fundacji Orange, do cieszanowskiej biblioteki na Tydzień Pracowni Orange. Instytucja nie została laureatem konkursu, gdyż „o włos” lepsza okazała się miejscowość Golesze Duże.

Fot. Kadr z filmu MBP w Cieszanowie.
Fot. Kadr z filmu MBP w Cieszanowie.

Chcąc wygrać przyjazd Anny Guzik na Finał Tygodnia Pracowni Orange trzeba było nagrać oryginalny film-zaproszenie, który przekona ambasadorkę, że to właśnie do danej pracowni powinna przyjechać. Walka była zacięta, włożono wiele pracy i wysiłku. Miejską Bibliotekę Publiczną w Cieszanowie niestety nie odwiedzi gwiazda, ale instytucja może pochwalić się drugim miejscem, doświadczeniem reżyserskim, niezapomnianymi przeżyciami, czasem wspólnej zabawy i spotkania.

W toku pracy powstał film „Kacza krew czyli zaproszenie z wariacją”, który trwa ponad 10 minut. Do konkursu można było zgłosić tylko 3-minutowy materiał, dlatego film został skrócony. My publikujemy ten dłuży.

Pracownie Orange to miejsca, gdzie splatają się historie mieszkańców okolicy, rodzą się przyjaźnie, nowe pomysły, w których mieszkańcy wspólnie spędzają czas – niezależnie od wieku i płci.

Zobacz film.

AH, elubaczow.pl


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here