Zrealizowałeś ciekawy projekt? Pochwal się nim w szerszym gronie

0

Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza do udziału w Podkarpackiej Giełdzie Projektów – wydarzenia skierowanego do osób, które zrealizowały na Podkarpaciu ciekawy projekt lub inicjatywę z zakresu szeroko rozumianej edukacji kulturowej i chcą go zaprezentować podczas spotkania w szerszym gronie osób.

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

To pierwsze tego typu wydarzenie w województwie, będące przestrzenią do spotkania, integracji, dyskusji i inspiracji dla animatorów kultury, edukatorów kulturowych, nauczycieli, przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na polu kulturalnym, edukacyjnym, artystycznym i społecznym, wszelkiego typu instytucji kultury, szkół i placówek oświatowych.

– Udział w giełdzie będzie dobrą okazją dla tych osób, które chcą poznać środowisko animatorów i edukatorów kulturowych w województwie, posłuchać o ich działaniach, zainspirować się a być może również nawiązać współpracę. Najbardziej dociekliwi uczestnicy będą mogli indywidualnie porozmawiać z autorami prezentowanych projektów przy sesjach stolikowych – informują organizatorzy.

Oprócz prezentacji projektów, uczestnicy będą mogli także wziąć udział w warsztatach, a ponadto podczas spotkania odbędzie się panel dyskusyjny, na którym zostanie poruszony temat kondycji edukacji kulturowej w województwie.

Udział w Giełdzie jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie karty zgłoszenia, którą można pobrać ze strony www.pek-ck.pl.

Podkarpacka Giełda Projektów rozpocznie się w piątek 21 października o godzinie 10:00 w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

Podkarpacka Giełda Projektów organizowana jest w ramach projektu Podkarpacka Edukacja Kulturowa dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016 – 2018.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here