Teledysk Raya Wilsona już dostępny w sieci, są sceny z okolic Lubaczowa

0

W sieci dostępny jest już najnowszy teledysk Raya Wilsona, szkockiego wokalisty, gitarzysty i kompozytora. W klipie, który zrealizowała ekipa Sightsphere, możemy podziwiać m.in. okolice Lubaczowa.

Fot. Kadr z teledysku Raya Wilsona.
Fot. Kadr z teledysku Raya Wilsona.

O tym, że sceny do teledysku byłego członka słynnego zespołu Genesis kręcone są na Podkarpaciu pisaliśmy w połowie lipca. Artysta, który obecnie koncertuje w całej Europie, postanowił stworzyć tu 8 minutowy klip do tytułowej piosenki z najnowszego albumu artysty pt. „Makes me think of home”, który ukaże się na rynku 7 października. Zdjęcia na Podkarpaciu był realizowane przez działającą w Warszawie ekipę filmową Sightsphere, którą tworzą m.in. pochodzący z Lubaczowa Tomasz Pulsakowski i Krzysztof Bienkiewicz. Sceny znajdujące się w teledysku rozstały nakręcone mi.in. w forcie głównym „Salis Soglio” w Twierdzy Przemyśl, nieopodal Lubaczowa, Dachnowa oraz Lisich Jam. Ujęcia lotnicze z drona zostały nakręcone w okolicach Stawów Rybnych „Miłków” przez działającą w Lubaczowie firmę Sightellite Paweł Misztal. Filmowcy zlokalizowali plan zdjęciowy w swoich rodzinnych terenach ze względu na uroki lokalnej przyrody.

– Znamy te tereny z czasów dzieciństwa i wiedzieliśmy, że mogą pasować do konceptu teledysku, który m.in. zakładał dużo ujęć na przestrzennych obszarach wypełnionych ładną naturą. Podkarpacki wschód słońca wizualnie może być równie uroczy, jak nadmorski. Wszystko zależy od tego, jak się na niego patrzy i jak ujmie w kadrze – mówi Krzysztof Bienkiewicz tłumacząc wybór podkarpackich terenów na zdjęcia do teledysku i przyznaje, że w planach są kolejne produkcje na tym terenie.

Teledysk wyreżyserował Tomasz Pulsakowski. Główne role zagrali 7-letni Mikołaj Korgul, warszawski aktor Mateusz Jaworski oraz sam Ray Wilson.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here