Zgłoś się do „Akcji Aktywizacja Yei”

0

Jesteś osobą bezrobotną, nie uczysz się, szukasz pracy i mieścisz się w przedziale wiekowym 18 – 24 lat? Ta propozycja jest dla Ciebie! Możesz podnieść swoje kwalifikacje uczestnicząc w bezpłatnych kursach i szkoleniach.

fot. MCK Cieszanów, arch.
fot. MCK Cieszanów, arch.

Młodzieżowe Centrum Kariery w Cieszanowie zaprasza osoby chętne do udziału w projekcie „Akcja Aktywizacja Yei”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. W bezpłatnych kursach i szkoleniach zawodowych mogą wziąć udział osoby w wieku 18-24 lata, nieaktywne zawodowo, nie uczące się, nie posiadające kwalifikacji oraz zagubione na rynku pracy. W ramach projektu kursanci będą uczestniczyć w bezpłatnych kursach zawodowych, stażach, zajęciach z doradcą zawodowym i stylistą kreowania wizerunku, którzy podpowiedzą np. jak dobrze wypaść podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Ponadto uczestnicy projektu otrzymają ubezpieczenie NNW i zdrowotne, będą mieć zagwarantowane wyżywienie oraz zwrot kosztów dojazdu i opieki.

Więcej informacji o projekcie udziela Młodzieżowe Centrum Kariery w Cieszanowie (ul. Kościuszki 6, tel. 16 621 38 04, 16 631 12 75).

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here