„Weekend za pół ceny” w „Wodnym Świecie” w Horyńcu-Zdroju

1

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – weekend za pół ceny” – pod takim hasłem placówki w całym kraju od piątku (23.09) do niedzieli (25.09) obniżają swoje ceny nawet o 50 procent. Do akcji której inicjatorem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki, przyłączyło się Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju.

Fot. CRR KRUS Horyniec-Zdrój.
Fot. CRR KRUS Horyniec-Zdrój.

Akcja „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – weekend za pół ceny” ma na celu prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym. Swoje ceny obniżają m.in. hotele, muzea, parki, ogrody zoologiczne, teatry, schroniska i ośrodki SPA.

Do akcji przyłączyło się CRR KRUS w Horyńcu-Zdroju, które zaprasza na skorzystania z usług Krytej Pływalni „WODNY ŚWIAT”. W weekend od 23 do 25 września br. za wstęp na basen zapłacimy tylko 6 zł za godz. (bilet normalny) lub 9 zł bez limitu czasu, a za bilet na odnowę biologiczną tylko 4 zł za godz. Na miejscu można skorzystać m.in. z jaskini solnej, sauny fińskiej, przyrządów do ćwiczeń czy natrysku szkockiego.

Obiekt jest dostępny w godz. od 9:00 do 21:00.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here