Miejski Dom Kultury w Lubaczowie z urozmaiconą ofertą zajęć

0

Po zajęciach szkolnych dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje zainteresowania uczestnicząc w bezpłatnych warsztatach. Pracownicy Miejskiego Domu Kultury prowadzą zajęcia animacyjne, sekcje muzyczne, wokalne, teatralne, taneczne, plastyczne, fitness.

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

Osoby, które lubią i chcą występować publicznie, interesują się teatrem, literaturą, poezją, chcą dobrze posługiwać się językiem ojczystym mogą zapisać się na zajęcia prowadzone przez instruktor Grażynę Bielec. Swój udział zgłosić można w poniedziałki, wtorki lub środy w godz. 13:00-17:00 w pokoju nr 1 (I piętro). Ruch sceniczny można także szlifować pod okiem instruktor Krystyny Czury. Zajęcia Dziecięcego Teatru „Lentylki” odbywają się w soboty w godz. 11:30-13:00. Krystyna Czura zaprasza także dzieci na zajęcia animacyjne, zabawy ruchowe przy muzyce, kształtujące wyobraźnię, które przebiegają w soboty w godz. 10:00-11:30.

Młodzież uczestniczyć może w kursie tańca towarzysko-dyskotekowego. Naukę cha-chy, party dance, salsy, walca i wielu innych można pobierać od Aliny Kudyby. Na zajęcia instruktora zaprasza także osoby dorosłe. W programie kursu znalazły się tańce towarzyskie, a wśród nich: dwa na jeden, walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, blues, cha-cha. Swój udział w zajęciach zgłaszać można pod numerem telefonu 505 016 300. Alina Kudyba namawia, by swój taneczny talent pokazać szerszemu gronu zapisując się do Zespołu Tańca Towarzyskiego Bota Fogos.

Umiejętności taneczne można szlifować także pod okiem Iwony Zabrońskiej-Kapłon. Zajęcia „Muzyka dla Smyka” prowadzone są tylko dla uczniów klas I – III. Więcej informacji uzyskać można w pokoju instruktorów MDK lub pod numerem telefonu 16 632 96 35.

Osoby, które swoje emocją wolną przelewać na płótno czy papier mogą uczestniczyć w zajęciach plastycznych. Warsztaty dla dorosłych odbywać się będą w środy o godz. 17:00. W soboty o godz. 09:00 swoje zdolności szlifować będą dzieci, a o godz. 11:00 – młodzież. Zajęcia prowadzą Stanisław Sobczyk i Aleksandra Hojdak w Pracowni plastycznej (sala nr 24).

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here