Nabór w projekcie „Własny biznes to jest to” wydłużony do końca września

4

Do końca września został wydłużony nabór w projekcie „Własny biznes to jest to”. Osoby chcące założyć własną firmę mogą starać się o uzyskanie 45 tys. zł w formie bezzwrotnej dotacji i wsparcia pomostowego.

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

Projekt „Własny biznes to jest to” na terenie powiatu lubaczowskiego i jarosławskiego realizuje Towarzystwo ALTUM Programy Społeczno-Gospodarcze we współpracy z Gminą Lubaczów. Jest on skierowany do osób chcących założyć własną firmę. W jego ramach można otrzymać do 45 tys. zł wsparcia finansowanego na rozpoczęcie działalności gospodarczej w formie bezzwrotnej dotacji w kwocie do 24 tys. zł oraz finansowego wsparcia pomostowego na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia firmy w kwocie do 1750 zł miesięcznie przez okres pierwszych 12 miesięcy.

W projekcie mogą uczestniczyć osoby bezrobotne:
– w wieku powyżej 29 roku życia;
– kobiety lub długotrwale bezrobotni mężczyźni;
– zamieszkujące powiat lubaczowski lub jarosławski;
– nie posiadające zarejestrowanej działalności gospodarczej w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Dokumenty rekrutacyjne można składać do 30.09.2016 r.

Dokumenty rekrutacyjne można otrzymać i składać w biurze projektu w Lubaczowie przy ul. Kościuszki 5 (Biuro Obsługi Inwestora Gminy Lubaczów), w godz. 8.00-14.00, tel. 601 634 700.

Pełne informacje o projekcie, regulamin rekrutacji z formularzem rekrutacyjnym, wersje elektroniczne dokumentów do pobrania na stronie: www.kapital.altum.pl.

reklama
Ten baner wyświetlono 2 629 622 razy.

4 komentarze

  1. Czyli jak bym chciał dostać wsparcie na założenie firmy, muszę najpierw się zwolnić, przebimbać 1 rok na bezrobociu, i dopiero wtedy mogę się starać. Nie można by stworzyć jakiegoś programu dla osób pracujących którzy chcieli by założyć własną działalność?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here