Kabaret A JAK w niedzielę na TVP2

1

W najbliższą niedzielę (18.09) w TVP 2 o 22:15 w programie „Żarty i Bardy” pojawi się Kabaret „A JAK”, w którego skład wchodzi lubaczowianka – Karolina Abramowicz.

Fot. Kabaret A JAK.
Fot. Kabaret A JAK.

O Kabarecie „A JAK” pisaliśmy w kwietniu, kiedy podczas 32. EDF PAKA w Krakowie zdobył II miejsce i nagrody specjalne. Przypomnijmy, skład zespołu, który powstał w 2015 roku tworzą cztery młode, kreatywne i żywiołowe dziewczyny: Karolina Abramowicz z Lubaczowa, Magdalena Furmanek, Maria Kargulewicz i Adrianna Napiórkowska. Tym razem dowcip „A JAK” rozbrzmiewać będzie w najbliższą niedzielę na antenie TVP 2 w programie „Zarty i bardy”.

Przed dziewczynami kolejny sezon pracy nad skeczami i piosenkami, przygotowania do przeglądów i występów. O wszystkim na bieżąco informują umieszczając posty na swojej stronie na facebooku.

Magazyn „Żarty i bardy” prowadzony jest przez artystów tworzących kabaret OT.TO. To program łączący elementy widowiska kabaretowego z talk-show. Zapraszani do studia młodzi twórcy stają przed wyzwaniem przygotowania skeczu oraz wykonania utworu muzycznego. Występ zostaje zwieńczony rozmową w studiu. Poznamy tajemnice zapraszanych gości, które wyjawią je na Kanapie Zwierzeń. Obok młodych twórców kabaretowych w każdym odcinku występują doświadczeni artyści. Całość uzupełnią skecze w wykonaniu gospodarzy. Nie zabraknie anegdot i opowieści o kulisach powstawania przebojów kabaretowych.

AH, elubaczow.com


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here