Trwa rekrutacja w projekcie „Własny biznes to jest to”

0

Tylko do piątku 16 września potrwa rekrutacja w projekcje „Własny biznes to jest to”. Osoby chcące założyć własną firmę mogą starać się o uzyskanie 45 tys. zł w formie bezzwrotnej dotacji i wsparcia pomostowego.

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

Projekt „Własny biznes to jest to” na terenie powiatu lubaczowskiego i jarosławskiego realizuje Towarzystwo ALTUM Programy Społeczno-Gospodarcze we współpracy z Gminą Lubaczów. Jest on skierowany do osób chcących założyć własną firmę. W jego ramach można otrzymać do 45 tys. zł wsparcia finansowanego na rozpoczęcie działalności gospodarczej w formie bezzwrotnej dotacji w kwocie do 24 tys. zł oraz finansowego wsparcia pomostowego na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia firmy w kwocie do 1750 zł miesięcznie przez okres pierwszych 12 miesięcy.

W projekcie mogą uczestniczyć osoby bezrobotne:
– w wieku powyżej 29 roku życia;
– kobiety lub długotrwale bezrobotni mężczyźni;
– zamieszkujące powiat lubaczowski lub jarosławski;
– nie posiadające zarejestrowanej działalności gospodarczej w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Rekrutacja trwa od 1.09.2016 do 16.09.2016 r.

Dokumenty rekrutacyjne można otrzymać i składać w biurze projektu w Lubaczowie przy ul. Kościuszki 5 (Biuro Obsługi Inwestora Gminy Lubaczów), w godz. 8.00-14.00, tel. 601 634 700.

Pełne informacje o projekcie, regulamin rekrutacji z formularzem rekrutacyjnym, wersje elektroniczne dokumentów do pobrania na stronie: www.kapital.altum.pl.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here