AutoLokata 10: Mieszkanie w Rzeszowie główną nagrodą loterii

0

Nowe mieszkanie o powierzchni 31,8 mkw na osiedlu „Apartamenty Zamkowe” przy ul. Kopisto w Rzeszowie jest nagrodą główną w jubileuszowej dziesiątej edycji loterii „AutoLokata”, której organizatorem jest Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. W puli nagród, której wartość to prawie ćwierć miliona złotych jest także Toyota Yaris oraz telewizory, laptopy, konsole Xbox One, rowery, sprzęt elektroniczny i agd.

Apartamenty Zamkowe w Rzeszowie.
Apartamenty Zamkowe w Rzeszowie.

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie zainaugurował 1 września dziesiątą edycję niezwykle popularnej loterii AutoLokata. Jubileuszowa pula nagród jest warta blisko ćwierć miliona złotych, a nagroda główna to mieszkanie o powierzchni 31,8 mkw na osiedlu „Apartamenty Zamkowe” przy ul. Kopisto w Rzeszowie, czyli w najbliższym otoczeniu niedawno otwartej placówki banku. Tradycyjnie do wygrania jest także samochód osobowy – tym razem niebieska Toyota Yaris. W puli nagród znalazły się także telewizory, laptopy, konsole Xbox One, sprzęt elektroniczny i agd.

W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które założą lokatę o minimalnej wartości 2 tys. zł w okresie od 1 września 2016 roku do 4 sierpnia 2017 roku i utrzymają ją przynajmniej do 1 września 2017 roku. Czas trwania lokaty to 12 miesięcy, a każde kolejne 2 tys. zł to dodatkowy los. Lokata gwarantowana jest przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, a bank nie wymaga posiadania konta, aby założyć Autolokatę 10.

Losowanie nagród odbędzie się 2 grudnia 2017 roku w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie.

Więcej informacji na stronie AutoLokata.pl.

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here