AutoLokata 10: Mieszkanie w Rzeszowie główną nagrodą loterii

0

Nowe mieszkanie o powierzchni 31,8 mkw na osiedlu „Apartamenty Zamkowe” przy ul. Kopisto w Rzeszowie jest nagrodą główną w jubileuszowej dziesiątej edycji loterii „AutoLokata”, której organizatorem jest Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. W puli nagród, której wartość to prawie ćwierć miliona złotych jest także Toyota Yaris oraz telewizory, laptopy, konsole Xbox One, rowery, sprzęt elektroniczny i agd.

Apartamenty Zamkowe w Rzeszowie.
Apartamenty Zamkowe w Rzeszowie.

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie zainaugurował 1 września dziesiątą edycję niezwykle popularnej loterii AutoLokata. Jubileuszowa pula nagród jest warta blisko ćwierć miliona złotych, a nagroda główna to mieszkanie o powierzchni 31,8 mkw na osiedlu „Apartamenty Zamkowe” przy ul. Kopisto w Rzeszowie, czyli w najbliższym otoczeniu niedawno otwartej placówki banku. Tradycyjnie do wygrania jest także samochód osobowy – tym razem niebieska Toyota Yaris. W puli nagród znalazły się także telewizory, laptopy, konsole Xbox One, sprzęt elektroniczny i agd.

W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które założą lokatę o minimalnej wartości 2 tys. zł w okresie od 1 września 2016 roku do 4 sierpnia 2017 roku i utrzymają ją przynajmniej do 1 września 2017 roku. Czas trwania lokaty to 12 miesięcy, a każde kolejne 2 tys. zł to dodatkowy los. Lokata gwarantowana jest przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, a bank nie wymaga posiadania konta, aby założyć Autolokatę 10.

Losowanie nagród odbędzie się 2 grudnia 2017 roku w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie.

Więcej informacji na stronie AutoLokata.pl.

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here