Wiedzą jak uczyć, by nauczyć – „4U” ma już 10 lat doświadczenia

0

Z powodzeniem i co najważniejsze ku zadowoleniu kursantów od 10 lat realizują swoje zadania przekazując maksimum wiedzy i satysfakcji z osiągniętych wyników. „4U” Centrum Języków Obcych i Zajęć Pozaszkolnych w Lubaczowie w tym roku obchodzi jubileusz swojego istnienia. Z tej okazji placówka obniżyła ceny zajęć i zachęca do skorzystania z promocji.

Fot. 4U oferuje bardzo szeroki wachlarz zajęć.
Fot. 4U oferuje bardzo szeroki wachlarz zajęć.

Dewiza szkoły to „Zadowolony Klient”. Realizując ten cel „4U” ciągle wzbogaca bazę dydaktyczną oferując zajęcia na najwyższym poziomie. Wyższe studia pedagogiczne i wieloletnie doświadczenie nauczycieli daje gwarancję jakości nauczania. Dzięki temu Centrum Języków Obcych i Zajęć Pozaszkolnych zbudowało na rynku lubaczowskim silną pozycję nowoczesnej szkoły z 10-letnim doświadczeniem.

– Nie zamykamy się w murach szkoły. Przez ten czas wsparliśmy wiele imprez i akcji charytatywnych w mieście i w powiecie, a ten rok jest dla nas bardzo szczególny. Zwłaszcza w tym roku szkolnym zapraszamy do nauki w naszej szkole. Ze względu na swój jubileusz obniżamy ceny zajęć (już od 8.99 zł.), przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty min. dla sportowców z Football Academy oraz mnóstwo niespodzianek. Kontynuacja Państwa nauki daje nam pewność, że zmierzamy we właściwym kierunku – zachęcają w „4U”.

Placówka Centrum Języków Obcych i Zajęć Pozaszkolnych w Lubaczowie mieści się w budynku przy Parafii Rzymskokatolickiej św. Stanisława B.M. przy ul. Kościuszki 2a (możliwy również dojazd od ulicy Sienkiewicza). Świetna i bezpieczna, zwłaszcza dla najmłodszych, lokalizacja w centrum miasta z dużym parkingiem dla klientów „4U” – to tylko jeden z wielu atutów szkoły.

Więcej informacji znaleźć można na facebook.com/4UCentrumJezykowObcych.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here