Orzeźwienie z głębin Roztocza – nowa ofensywa „Horynianki”

3

„Orzeźwienie z głębin Roztocza” – takim hasłem Uzdrowisko Horyniec-Zdrój prowadzi kampanię promocyjną „Horynianki”. Spółka chce zwiększać sprzedaż swojej wody i napojów oraz inwestować w linię produkcyjną.

Fot. Stoisko Uzdrowiska Horyniec-Zdrój podczas Festiwalu Kultur i Kresowego Jadła.
Fot. Stoisko Uzdrowiska Horyniec-Zdrój podczas Festiwalu Kultur i Kresowego Jadła.

Często nie wiemy jaką kupić wodę do picia. Sklepy oferują wiele ich rodzajów, a my stojąc przed szerokim wyborem, zastanawiamy się czym kierować się przy wyborze towaru, bo „przecież woda to woda”. Okazuje się, że wcale tak nie jest. Warto zastanowić się nad tym nieco dłużej i sięgnąć po wodę, która podlega naturalnej filtracji i zawiera wiele cennych dla zdrowia minerałów.

Na wysoką jakość od wielu lat stawia także Uzdrowisko Horyniec-Zdrój, które jest producentem „Horynianki”. Woda wydobywana jest bezpośrednio ze źródła, a następnie butelkowana w rozlewni mieszczącej się nieopodal, co pozwala na zachowanie naturalnego składu mineralnego i czystości. „Horynianka” jest źródłem siedmiu składników mineralnych zestawionych przez naturę w takich proporcjach, które idealnie uzupełniają zawartość komponentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Woda z Roztocza działa kojąco, przeciwstresowo, orzeźwia, przyspiesza przemianę materii, zapobiega zmęczeniu i poprawia samopoczucie. Co ciekawe, o bogactwie horynieckiego źródła nie wiedzą wszyscy mieszkańcy naszego regionu.

Władze uzdrowiskowej spółki postanowiły to zmienić i pod hasłem „Orzeźwienie z głębin Roztocza” rozpoczęły kampanię promocyjną swojej wody i napojów. Uzdrowisko poprzez działania marketingowe oraz wzmocnienie kadrowe i logistyczne, chce lepiej wykorzystać posiadane moce produkcyjne. W tej chwili rocznie spółka produkuje około 200 tysięcy różnej pojemności butelek zarówno wody źródlanej jak i napojów smakowych. Możliwości są trzy razy większe. Jeśli kampania przyniesie oczekiwane efekty, to planowane są inwestycje w rozlewni.


3 komentarze

  1. Może przy liftingu marketingowym Uzdrowiska uda się skasować nazwę Horynianka (pochodzącą od nazwy Horyń – taka rzeka na Ukrainie) a dać nazwę adekwatną do Horyńca, czyli Horyńczanka? Adekwatnie do prawidłowych nazw innych wód: RZESZÓW – RZESZOWianka, NAŁĘCZÓW – NAŁĘCZOWianka, MUSZYNA – MUSZYNianka, HORYNIEC – HORYŃCzanka, HORYŃ – HORYNianka

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here