9 powodów, dla których warto studiować Media cyfrowe i komunikację wizerunkową

0

Marzysz o pracy w mediach? Interesujesz się nowymi technologiami w komunikacji? Wybierz Media cyfrowe i komunikację wizerunkową we WSIiZ – jedyny taki kierunek w Polsce. Poznaj 9 powodów, dla których warto studiować ten kierunek!

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

1. Studia te łączą w sobie warsztat nowoczesnego mediaworkera i marketingowca. Program nauczania przystosowaliśmy do niesłabnącej dynamiki wynikającej z ciągłego rozwoju mediów cyfrowych i interaktywnych kanałów komunikacji. Dzięki ukończonym studiom staniesz się specjalistą poszukiwanym na rynku pracy.

2. Zajęcia, niemal wyłącznie praktyczne, prowadzą specjaliści z branży – ludzie mediów i ci którzy „robią Internety”.

3. Do nauki wykorzystujemy nowoczesne, specjalistyczne laboratoria – fotograficzne, radiowe, telewizyjne i graficzne. Poznasz w nich najważniejsze zagadnienia związane z przyszłym zawodem. Niezależnie od tego, czy marzy Ci się praca w mediach tradycyjnych, cyfrowych czy multimediach – musisz umieć komunikować się w sposób zrozumiały i atrakcyjny dla Twoich odbiorców.

4. Branża interaktywna rządzi się specyficznymi prawami, które poznasz, zrozumiesz i będziesz umiał zastosować. Takie kompetencje są również niezwykle przydatne w Public Relations, reklamie i marketingu.

5. Umiejętność poruszania się i kreowania rzeczywistości w mediach społecznościowych to szansa na zbudowanie niezwykłej sieci kontaktów i bezcennych doświadczeń. Jeśli chcesz prowadzić vloga, bloga, czy inny rodzaj aktywności w internecie musisz mądrze skonstruować przekaz – tak, by ludzie chcieli go czytać i oglądać, a reklamodawcy podejmować współpracę. Jeśli będziesz po drugiej stronie barykady, i to Ty będziesz decydować na co wydać pieniądze klienta, czy agencji – damy Ci wiedzę i narzędzia, które umożliwią Ci podjęcie najlepszej decyzji.

6. Dynamika zamian oraz rozwój obszaru komunikacji wizerunkowej i mediów cyfrowych wymusza poznawanie najnowszych trendów, narzędzi i rozwiązań. Wymaga również szerokiej wiedzy, dobrej perspektywy i kompleksowych, wieloobszarowych umiejętności. Taka wiedza i umiejętności umożliwiają efektywne funkcjonowanie i kreatywne działanie. We WSIiZ nauczymy Cię jak kreować rzeczywistość.

7. We WSIiZ wszyscy jesteśmy on-line – znamy i czujemy specyfikę Internetu. Działamy real time i śledzimy bieżące trendy. Specyfiką branży internetowej jest niesłabnąca dynamika zmian. Dzięki nam, zawsze będziesz na bieżąco.

8. Program studiów aktualizujemy w miarę zmieniających się potrzeb rynku pracy i szeroko pojętych mediów, w których będziesz pracować.

9. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i pasją. Inwestujemy w kreatywność, bo wiemy, że bez niej żaden projekt internetowy nie ma szansy zaistnieć.

Przekonaliśmy Cię? Wejdź na wsiz.rzeszow.pl/media i dowiedz się więcej.

Nie czekaj. Rekrutacja trwa do 30 września. Dołącz do nas!


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here