Lubaczów: Club Cafe teraz także z darmową dostawą w centrum miasta

0

Kawiarnia Club Cafe mieszcząca się przy ul. Konopnickiej w Lubaczowie rozszerzyła właśnie swoją ofertę o darmową dostawę posiłków w centrum miasta. – To nasza odpowiedź na zapotrzebowanie i sugestie klientów – mówią właściciele.

Fot. Club Cafe rozszerzył swoją ofertę o darmową dostawę w centrum miasta.
Fot. Club Cafe rozszerzył swoją ofertę o darmową dostawę w centrum miasta.

Mieszkańcom Lubaczowa i okolic przypadła do gustu otwarta w lutym przy ulicy Konopnickiej kawiarnia Club Cafe. Lokal w swojej ofercie, oprócz wielu rodzajów kaw, herbat i ciast ma także koktajle i świeżo wyciskane soki oraz bogate menu śniadaniowe, w którym m.in. tosty, kanapki i sałatki. Na miejscu nie brakuje oczywiście szerokiej oferty lodów i deserów lodowych. Właściciele ciągle starają się rozwijać swoją działalność i sukcesywnie wprowadzają kolejne udogodnienia. Właśnie rozszerzyli swoją ofertę o darmową dostawę posiłków w promieniu 1 km od lokalu.

– To nasza odpowiedź na zapotrzebowanie i sugestie klientów. Wielu z nich pracuje w centrum miasta, ale nie zawsze ma możliwość opuścić swoje miejsce pracy. Teraz wszystkie pozycje oprócz lodów możemy dostarczyć we wskazane miejsce – mówią w Club Cafe.

Zamówienia można składać telefonicznie od godz. 10:00 do 11:30, dostawy będą realizowane od godz. 12:00 do godz. 16:00.

Club Cafe Lubaczów
ul. Marii Konopnickiej 3
Godziny otwarcia:
Poniedziałek –Czwartek 10:00 – 21:00
Piątek – Sobota 10:00 – 23:00
Niedziela 13:00 – 21:00

Tel. 691 994 420.

Menu Club Cafe:


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here