Słuchobus zawita do Lubaczowa w ramach ogólnopolskiej kampanii Narodowy Test Słuchu

0

Już po raz czwarty w ramach ogólnopolskiej kampanii Narodowy Test Słuchu do Lubaczowa zawita Słuchobus. Bezpłatne testy słuchu będzie można wykonać w poniedziałek 18 lipca w specjalistycznym busie wyposażonym w profesjonalną aparaturę.

Fot. Badanie jest bardzo proste i potrwa maksymalnie kwadrans.
Fot. Badanie jest bardzo proste i potrwa maksymalnie kwadrans.

W ramach kampanii wykonywane są profesjonalne i bezpłatne testy słuchu wszystkim chętnym. Na miejscu czekać będą specjaliści, którzy chętnie objaśnią każdemu z pacjentów ich wyniki oraz doradzą, w jaki sposób najlepiej dbać o słuch.

– Staramy się ułatwić Państwu dostęp do testów, nie trzeba zatem wcześniej się zapisywać, nie wymagamy także żadnej dokumentacji lekarskiej. Po prostu wystarczy odwiedzić słuchobus. Całe badanie trwa maksymalnie kwadrans – informują koordynatorzy akcji w Lubaczowie.

Narodowy Test Słuchu to największa kampania profilaktyki słuchu w Polsce. W jej ramach polskie miasta i miasteczka odwiedza ekipa słuchobusu, w którym każdy może za darmo zbadać się i skorzystać z porad specjalistów. W tym roku każdy pacjent pomaga nie tylko sobie, ale i niesłyszącym dzieciom, ponieważ organizatorzy i partnerzy kampanii – producenci aparatów słuchowych Audioservice i Signia-Siemens – przekażą złotówkę na konto poznańskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących za każde wykonane badanie w ramach Narodowego Testu Słuchu 2016.

Słuchobus będzie dostępny dla mieszkańców Lubaczowa i okolic w PONIEDZIAŁEK 18 LIPCA w godz. 08:00 14:00 na parkingu przy ulicy I. Krasickiego obok Przychodni Rejonowej w Lubaczowie.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here