6 powodów, dla których warto studiować Zarządzanie

0

Myślisz o założeniu dobrze zarządzanej, własnej firmy? Planujesz pracę w międzynarodowej korporacji? A może po prostu chcesz być w przyszłości dobrym szefem i liderem? Poznaj 6 powodów, dla których warto wybrać ZARZĄDZANIE w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

1. Zajęcia na kierunku prowadzą m.in. prof. Stefan Markowski – ekspert ds. zarządzania, doradca wielu firm w Polsce, Anglii i Australii, Tomasz Mickiewicz – Dyrektor Centrum Badań nad Zmianami Ekonomicznymi i Społecznymi w Europie w University College London, jeden z najczęściej cytowanych ekonomistów na świecie, prof. Krzysztof Opolski – ekspert i doradca wielu firm (m. in. PKO BP, PLL LOT SA, RUCH SA) i instytucji publicznych.

2. Mamy 20 lat doświadczenia w mądrym zarządzaniu jedną z największych uczelni niepublicznych w Polsce. Nasze przychody komercyjne z usług świadczonych na rzecz gospodarki sytuują nas w czołówce polskich uczelni i są zdecydowanie najwyższe spośród uczelni niepublicznych – stanowią ponad 50% przychodów. Wzorem najlepszych uczelni na świecie zajmujemy się bowiem nie tylko kształceniem młodzieży, ale też działalnością biznesową na rzadko spotykaną w Polsce skalę.

3. Partnerem kierunku jest Grupa Nowy Styl. Ten europejski gigant, to jedno z najlepszych miejsc, by nauczyć się mądrze zarządzać firmą.

4. Praktyki możesz realizować również w Banku Zachodnim WBK, Porcie Lotniczym „Rzeszów – Jasionka”, Zelmerze, Pratt&Whitney, czy Asseco. To firmy, w których zdobędziesz doświadczenie, a jeśli pokażesz się z najlepszej strony, możesz liczyć również na zatrudnienie.

5. We WSIiZ możesz skorzystać z warsztatów biznesowych, podczas których eksperci, prezesi i dyrektorzy firm nauczą Cię wszystkiego, czego potrzebujesz do osiągnięcia sukcesu w biznesie. To właśnie nasza uczelnia ma jedyny na Podkarpaciu fundusz inwestycyjny InnoFUND, który powstał po to, żeby wspierać start-upy i inne inicjatywy biznesowe. Wsparcie finansowe, szkolenia i doradztwo czekają na Ciebie i Twoją firmę. Pomożemy Ci ją mądrze poprowadzić!

6. Dzięki bogatemu doświadczeniu, licznym kontaktom w środowisku biznesowym nauczymy Cię prowadzenia biznesu. Współpracujemy z prezesami takich firm jak Elektromontaż, Inglot, ICN Polfa Rzeszów czy Marma Polskie Folie- oni też kiedyś też zaczynali i chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem.

Przekonaliśmy Cię? Nadal masz wątpliwości? Wejdź na wsiz.rzeszow.pl/zarzadzanie i przekonaj się dlaczego jeszcze warto wybrać ZARZĄDZANIE w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here