Ruszają Dni Łukawca

1

W weekend 2 i 3 lipca swoje święto obchodzić będzie Łukawiec. Z tej okazji dla mieszkańców i gości przygotowano szereg atrakcji.

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

Dni Łukawca rozpoczną się w sobotę o godz. 13:00 przejazdem rajdu rowerowego „obwodnicą Łukawca”, po czym odbędzie się wspólne grillowanie. O godz. 15:00 rozegrany zostanie mecz piłki nożnej oldbojów. Około godz. 19:00 rozdane zostaną nagrody uczestnikom turnieju piłkarskiego.

Z kolei niedzielne świętowanie rozpocznie się o godz. 15:00 oficjalnymi przemówieniami okolicznościowymi. Następnie LKS „Unia” Łukawiec i LKS Skołoszów rozegrają mecz towarzyski. Jednocześnie odbędzie się ogłoszenie wyników i rozdanie nagród laureatom konkursu fotograficznego „Łukawiec w obiektywie”. O godz. 15:40 na scenę wkroczą zespoły ze swoimi programami artystycznymi. Dni Łukawca zakończy wspólna zabawa plenerowa z zespołem „Graffiti”.

Wydarzeniom towarzyszyć będą pokazy sprzętu strażackiego i wystawa prac fotograficznych pt. „Łukawiec w obiektywie”. Dla najmłodszych dostępny będzie plac zabaw.

AH, elubaczow.com


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here