Udane Podkarpackie Dni Biznesu w Lubaczowie

0

Niemalże 30 osób uczestniczyło w szkoleniu zorganizowanym we wtorek (21.06) w Lubaczowie przez pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urząd Skarbowy w ramach Podkarpackich Dni Biznesu – informuje nasz partnerski serwis Biznes Elubaczow.

Fot. Szkolenie ZUS w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie.
Fot. Szkolenie ZUS w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie.

Nieprawidłowości w dokumentach zgłoszeniowych, rozliczeniowych i płatniczych oraz obowiązki przedsiębiorcy w podatkach bezpośrednich i pośrednich to tematy, z którymi zapoznawali się lubaczowscy przedsiębiorcy i właściciele biur rachunkowych podczas szkolenia. Tego dnia na Rynku Miejskim mieszkańcy mogli skorzystać także z porad eksperckich ZUS i Urzędu Skarbowego oraz założyć konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE). Szkolenie i stoiska informacyjny-eksperckie w Lubaczowie były częścią projekt „Podkarpackie Dni Biznesu realizowanego w ramach działalności Społecznej Podkarpackiej Akademii Najlepszych Praktyk.

Celem przedsięwzięcia jest merytoryczne i praktyczne wsparcie przedsiębiorczości w regionie, motywowanie do jej rozwoju oraz tworzenia nowych miejsc pracy z wykorzystaniem potencjału kadrowego regionu.

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here