Bank Spółdzielczy w Lubaczowie otworzył nową placówkę w… Rzeszowie!

0

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie otworzył w Rzeszowie swoją kolejną nową placówkę. To następny krok w rozwoju tej instytucji, otwarcie na nowe rynki i odpowiedź na zapotrzebowanie obecnych klientów – informuje nasz partnerski serwis Biznes Elubaczow.

Fot. Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.
Fot. Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.

Nowa placówka Banku Spółdzielczego w Lubaczowie działa w Rzeszowie od początku czerwca. Oddział zlokalizowany jest przy Alei Kopisto 8A/502, naprzeciwko Hotelu Prezydenckiego, w sąsiedztwie Oddziału Telewizji Polskiej i Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz w bliskiej okolicy Centrum Handlowego Millenium Hall.

Obiekt wyposażony jest w biometryczny bankomat i wpłatomat, który czynny jest siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Oddział jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 15:30.

– Nasza obecność w Rzeszowie to z jednej strony otwarcie na nowych klientów, dla których mamy bardzo konkurencyjną ofertę, a z drugiej ukłon dla naszych klientów z powiatu lubaczowskiego, którzy wyjechali do stolicy województwa na studia, czy też do pracy. Teraz będziemy jeszcze bliżej nich – mówi Paweł Kapel, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie.

Przypomnijmy, że otwarcie placówki w Rzeszowie nie jest pierwszym działaniem Banku Spółdzielczego poza powiatem lubaczowskim. Już jesienią 2014 roku swoją działalność rozpoczął Oddział Banku w Tomaszowie Lubelskim.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here