Lubaczów aktywny i dobroczynny dla Martyny Dziadury [ZDJĘCIA]

5

Mieszkańcy Lubaczowa i okolic w niedzielne (12.06) popołudnie po raz kolejny udowodnili, że potrafią być aktywni fizycznie i nie są obojętni na los i potrzeby innych.

IMG_7663

Na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie odbyła się charytatywna „Nigdy się nie poddawaj – Aktywnie dla Martyny”, na którą bardzo licznie odpowiedzieli mieszkańcy Lubaczowa i okolic. Zebrane środki finansowe przeznaczone będą na leczenie Martyny Dziadury walczącej o powrót do sprawności po rozległym udarze niedokrwiennym mózgu.

W ramach imprezy zorganizowano turniej piłkarski dla dzieci z Football Academy Lubaczów, mecz piłkarzy w wieku 35+ organizowany przez Traper Lubaczów, Nordic Walking oraz „I Lubaczowską Piątkę”, w której wzięła udział rekordowa liczba prawie dwustu uczestników. Dodatkowo odbyły się treningi i zajęcia fizyczne oraz pokaz gry płonącą „zośką”.

Najważniejsze tego dnia było jednak wsparcie dla Martyny Dziadury, której miesięczna rehabilitacja, po rozległym udarze niedokrwiennym mózgu, kosztuje około 7 tys. zł. W ramach zbiórki pieniędzy odbyła się m.in loteria fantowa i licytacja. Końcowa kwota jaka trafi na subkonto Martyny w Fundacji Słoneczko to nieco ponad 11 tysięcy złotych.

Organizatorami akcji „Nigdy się nie poddawaj – Aktywnie dla Martyny” są Football Academy Lubaczów, Biegomania Lubaczów, Miejski Ośrodek Sportu w Lubaczowie i Marcin Kotyla. Patronat medialny sprawował nasz portal.

Galeria zdjęć z wydarzenia.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

5 komentarze

  1. Nie zaglądam na ogół w komentarze, jednak tu widzę ze zostałem wezwany do tablicy – dziękuje za miłe słowo!
    Wszyscy z organizatorów wykonalikawal dobrej roboty – fajne było to, ze każdy zajmował sie swoją częścią, a przyświecał jeden cel – pomoc Martynie.
    To wszystko dało jeden wspólny event na którym udało sie uzbierać środki na dalsze leczenie i rehabilitacje poprzez zabawę i promowanie aktywności fizycznej.
    Raz jeszcze dziękuje wszystkim organizatorom – MOS, BIEGOMANIA, Football Academy Lubaczow, a także wszystkim którzy włożyli serce w to wydarzenie.
    DZIĘKUJE WSZYSTKIM, daliście z siebie 1000% normy 🙂

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here