Wiemy, kto wybuduje ogródek gastronomiczny na lubaczowskim Rynku

4

Zwycięzcą konkursu na zagospodarowanie Rynku jest Club Cafe Marzena Skiba. Firma od komisji konkursowej otrzymała największą liczbę punktów i to ona na płycie Rynku postawi całoroczny ogródek gastronomiczny – informuje nasz partnerski serwis Biznes Elubaczow.

Nowy obiekt ma powstać w miejscu sceny.
Nowy obiekt ma powstać w miejscu sceny.

W kwietniu Burmistrz Miasta Lubaczowa ogłosił konkurs na zagospodarowanie centrum miasta. Na ogłoszenie odpowiedziały trzy firmy (Club Cafe Marzena Skiba, Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Złote Runo” i Agencja Artystyczna „Art-Music” Anna i Michał Krupa), które komisji konkursowej przedstawiły propozycje budowy całorocznego ogródka gastronomicznego. Komisja oceniając projekty wzięła głównie pod uwagę koncepcję architektoniczną, dostępność i funkcjonalność toalety, doświadczenie oferenta w prowadzeniu działalności gastronomicznej, jakość i różnorodność projektu, a także propozycje wydarzeń i imprez na Rynku, zorganizowanych przez oferenta w trakcie działalności obiektu.

W oczach komisji konkursowej, najlepsza okazała się oferta złożona przez firmę Club Cafe Marzena Skiba, która otrzymała 42,75 pkt. Na końcowe efekty będziemy musieli jednak jeszcze nieco poczekać, bo budowa takiego obiektu musi spełnić różne warunki techniczne i otrzymać wszelkie niezbędne opinie i pozwolenia.

Marzena Skiba, która prowadzi Club Cafe przy ulicy Konopnickiej nie chce w chwili obecnej zdradzić jak będzie wyglądał nowy obiekt.

AH, elubaczow.com


4 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here