Świetna zabawa na II Lubaczowskiej Przedszkoliadzie Piłkarskiej – FILM

0

II Lubaczowska Przedszkoliada Piłkarka już za nami.  W rywalizacji zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka przez Football Academy Lubaczów nie liczyła się końcowa klasyfikacja, a jedynie dobra zabawa.

Zobacz film.

II Lubaczowska Przedszkoliada PiłkarskaSportowa rywalizacja i świetna zabawa na II Lubaczowskiej Przedszkoliadzie Piłkarskiej zorganizowanej przez Football Academy Lubaczów!

Opublikowany przez Redakcja Elubaczow na 5 czerwca 2016

 

Zawody zorganizowano na Orliku przy Szkole Podstawowej Nr 2 pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Lubaczowa Krzysztofa Szpyta. Do rywalizacji stanęło blisko 90 przedszkolaków w trzech lubaczowskich placówek oraz podopieczni z Niepublicznego Przedszkola w Dąbkowie. W tych zawodach nie było nie było wygranych ani przegranych, a pamiątkowe medale ufundowane przez UKS Football Academy Lubaczów przy współfinansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki otrzymali wszyscy uczestnicy.

Organizatorami Przedszkoliady byli UKS „Football Academy” w Lubaczowie i Football Academy Lubaczów, a współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu w Lubaczowie.

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here