25-lecie „Metra” w Rzeszowie. Nie może Cię tam zabraknąć

0

Jeszcze tylko kilka dni zostało, by kupić bilety w promocyjnej cenie na spektakl „Metro” w reżyserii Janusza Józefowicza. W Rzeszowie w Hali Podpromie, 25 września odbędzie się 25. lecie jednego z najlepszych polskich musicali.

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

Musical „Metro” staje się już klasyką polskiej rozrywki. Mimo, że grany jest od 25 lat, to wciąż przyciąga komplety widzów. Rekordziści widzieli go już ponad 100 razy! Premiera Musicalu odbyła się w 1991 r. Przez wszystkie lata nie stracił na aktualności, stał się światowym fenomenem. Wciąż przyciąga tłumy widzów i pozostaje w pamięci na długo. „Metro” jest musicalem bardzo współczesnym. Opowiada o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim o romantycznej miłości.

Podczas uroczystego jubileuszu w Rzeszowie na specjalnie przygotowanej, olbrzymiej scenie, mającej 14 x 18 m o wysokości 1,2 m, ze zmieniającą się dynamicznie scenografią wystąpią: Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Mariusz Czajka, Artur Chamski, Jerzy Grzechnik, Natalia Kujawa i 30 innych artystów. Do Rzeszowa warto się wybrać nie tylko ze względu na obsadę, ale także na perfekcyjne nagłośnienie i oświetlenie, porywające efekty świetlne i laserowe, będące tłem dla popisów tanecznych, akrobatycznych i wokalnych aktorów z teatru BUFFO. Ponadto w Hali Podpromie ustawione będą dwa telebimy o wymiarach 6 x 4 m pokazujące „na żywo” widowisko, realizowane przy użyciu czterech profesjonalnych kamer cyfrowych.

Więcej informacji na: www.metrowrzeszowie.pl.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here