BS Lubaczów: Zwycięzcy loterii AutoLokata 8 odebrali nagrody

0

Zwycięzcy ósmej edycji loterii AutoLokata organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, których poznaliśmy początkiem maja, cieszą się już z posiadania nowych samochodów.

AutoLokata, która jest połączeniem oprocentowanej lokaty bankowej z loterią z atrakcyjnymi nagrodami to sztandarowy i bardzo popularny produkt Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. Początkiem maja poznaliśmy zwycięzców ósmej edycji loterii, którzy w ostatnich tygodniach odebrali swoje nagrody. Rozlosowano wtedy 50 nagród, wśród których znalazły się dwie nowe Toyoty Yaris.

Zobacz także film z losowania.

Obecnie trwa dziewiąta edycja loterii, w której na zwycięzców czekają dwie kolejne Toyoty Yaris oraz telewizory, laptopy, rowery i wiele innych atrakcyjnych nagród o łącznej puli ponad 118 tys. zł. Minimalna kwota lokaty to 2 000 zł. Lokatę można zakładać od 1 marca 2016 roku do 5 sierpnia 2016 roku i aby brać udział w losowaniu należy utrzymać lokatę przynajmniej do 1 września 2016 roku. Losowanie nagród odbędzie się 3 grudnia 2016 roku. Lokata gwarantowana jest przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Więcej informacji na stronie bslubaczow.pl

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here