Nie tylko „Poskromienie złośnicy” i „Odprawa posłów greckich” na Dniu Otwartym LO w Lubaczowie

0

Dwa spektakle teatralne zaprezentowali gimnazjalistom uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie podczas Dnia Otwartego, który w miniony piątek (22.04) zorganizowano w placówce. Szkoła przygotowała także specjalne zajęcia i zaprezentowała szczegółową ofertę edukacyjną na rok szkolny 2016/2017.

Fot. LO w Lubaczowie
Fot. LO w Lubaczowie

Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Lubaczowie zorganizowało w miniony piątek (22.04) Dzień Otwarty. Placówkę odwiedziło około 400 gimnazjalistów z powiatu lubaczowskiego. Wzięli oni udział w zajęciach podzielonych na różne bloki tematyczne, m.in. humanistyczny, matematyczno-fizyczny, przyrodniczy, chemiczny, informatyczny czy językowy. Ich atrakcyjna forma przygotowana przez nauczycieli i uczniów przypadła do gustu odwiedzającym. Gimnazjaliści mieli również okazję poznać szczegółową ofertę edukacyjną liceum na rok szkolny 2016/2017, dowiedzieć się o różnych sukcesach uczniów szkoły oraz zwiedzić placówkę.

Dodatkową atrakcją były dwa przedstawienia teatralne „Poskromienie złośnicy” i „Odprawa posłów greckich” przygotowane przez uczniów klas pierwszych.

elubaczow.com, hp, LO Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here