Promocja Club Cafe: Gofry, kawa, ciasto

1

Kawiarnia Club Cafe Lubaczów zaprasza od piątku (22.04) do końca kwietnia na promocję gofrów (cena już od 5 zł) oraz wszystkich rodzajów kaw, które od godz. 16:00 do 21:00 są o 10 % tańsze. W promocji także ciasto w cenie 6 zł (bez dodatków).

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

W ofercie obiektu, oprócz wielu rodzajów kaw, herbat i ciast znalazły się także koktajle i świeżo wyciskane soki oraz bogate menu śniadaniowe, w którym m.in. tosty, kanapki i sałatki. W lokalu nie brakuje oczywiście szerokiej oferty lodów i deserów lodowych. Właściciele zapewnią, że wszystkie dania przygotowywane są na miejscu ze świeżych i najlepszych produktów. Club Cafe ma także dodatkową zaletę, którą jest mini sala konferencyjna. Można w miej zorganizować zarówno spotkanie biznesowe, jak i przyjęcie okolicznościowe.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w miniony weekend i skorzystali z naszej promocji na sałatki.

Nowe menu (pdf) obowiązujące od soboty (16.04) dostępne jest TUTAJ lub poniżej.

Lokal zmienił także godziny otwarcia:

Club Cafe Lubaczów
ul. Marii Konopnickiej 3
Godziny otwarcia:
Poniedziałek –Czwartek 10:00 – 21:00
Piątek – Sobota 10:00 – 23:00
Niedziela 13:00 – 21:00

Tel. 691 994 420.

Nowe menu:

Artykuł sponsorowany.


1 komentarz

  1. Szkoda że w kraju, który uważa się za demokratyczny komentarze są bezpodstawnie usuwane. To się nazywa wolność słowa!! No cóż ktoś zapłacił za reklamę to nie wolno na jego temat wyrażać własnego zdania, widocznie prawdziwego i niewygodnego. Pozdrawiam bezstronnego administratora .

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here