Stary Dzików: Wtargnął do cudzego mieszkania, usłyszał zarzuty

0

Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Stary Dzików, który wdarł się w nocy do cudzego mieszkania. 29-latek i dwa jego koledzy, którzy także dobijali się do drzwi, byli pijani.

fot. elubaczow.com, arch.
fot. elubaczow.com, arch.

W nocy z soboty (16.04) na niedzielę dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że trzech mężczyzn dobija się do jednego z mieszkań w miejscowości Stary Dzików. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że jeden z mężczyzn wtargnął także do środka. Po krótkich poszukiwaniach policjanci zatrzymali agresora, jak również jego kolegów, a następnie doprowadzili do Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie. Wszyscy trzej byli pijani, badanie wykazało u 29-latka 1,28 promila alkoholu w organizmie. U pozostałych mężczyzn urządzenie wykazało od 1,32 do 1,53 promila alkoholu.

29-latek usłyszał zarzut z art. 193 kodeksu karnego za naruszenie miru domowego, jak również odpowie za trzy wykroczenia, dwa z art. 124 i jedno z art. 51 §2 kodeksu wykroczeń. Jego koledzy, mieszkańcy gminy Stary Dzików w wieku 23 i 25 lat usłyszeli zarzuty z art. 51 §2 kodeksu wykroczeń za zakłócenie spokoju i porządku publicznego.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here