Kickboxing: Mateusz Kubiszyn drugi na Irish Open International

2

Mateusz Kubiszyn zdobył srebrny medal na prestiżowych zawodach Irish Open International, które rozegrano w Dublinie. Lubaczowianin w pojedynku finałowym minimalnie przegrał na punkty z Anglikiem Nathanem McCarthy.

Fot. facebook.com/mateusz.kubiszyn.kickboxing
Fot. facebook.com/mateusz.kubiszyn.kickboxing

Mateusz Kubiszyn znalazł się w gronie zawodników Kadry Narodowej Full Contact, którzy rywalizowali w weekend na prestiżowych zawodach Irish Open International. Był to już drugi wyjazd lubaczowianina do Dublina, w ubiegłorocznej edycji turnieju zajął trzecie miejsce. Tym razem zaprezentował się nieco lepiej, ale po minimalnej przegranej w walce finałowej, do domu wraca z niedosytem.

– Finał przegrałem trochę na własne życzenie, bo kontrolowałem całą walkę i czułem się wygranym. W końcówce trzeciej rundy przeciwnik jednak mocno przyspieszył i odrobił część punktów, a ja zamiast odeprzeć atak mocnym uderzeniem, zachowałem się zbyt pasywnie, i ostatecznie to rywal cieszył się z wygranej – podsumowuje Mateusz Kubiszyn.

Teraz lubaczowianin przygotowywać się będzie do Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w Formule Full Contact, które odbędą się w dniach 15-17 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim. Na zawodach będzie bronił wywalczonego rok temu mistrzowskiego tytułu.

Sponsorzy: Game Over Cycles, SKR CLUB Obsza, Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto, BBL-SERVICE i Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.

2 komentarze

  1. Gratulacje finału, szkoda że nie udało się wywieźć złota, ale widać progres!:)
    Marcinku, proponuję luźne spotkanie sparingowe z Lubaczowskim Mistrzem Świata. Może da się kolega przekonać, że jednak nie jest z Mateuszem tak źle jak myśli przedmówca 😀

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here