Chcą wziąć udział w wyścigu Red Bull – Can you make it? Potrzebują głosów!

0

165 studenckich drużyn z ponad 50 krajów z całego świata będzie miało 7 dni na podróż po Europie, podczas której ich walutą będą tylko 24 puszki Red Bulla. Wśród uczestników konkursu Red Bull – Can you make it? wraz z gronem przyjaciół znalazł się Sebastian Cwynar z Narola. Wraz z Celestyną i Michałem chcąc dotrzeć do kolejnego etapu – finału i wziąć udział w wyścigu, teraz potrzebują Waszych głosów.

Fot. .redbullcanyoumakeit.com
Fot. .redbullcanyoumakeit.com

Sebastian, Michał i Celestyna są przyjaciółmi, którzy podróżują autostopem po Europie. Chcąc pogłębić swoje doświadczenia i sprawdzić umiejętności postanowili zgłosić się do udziału w konkursie Red Bull – Can you make it? Nakręcili krótki filmik, który ma zachęcić do oddawania na nich swoich głosów.

– Liczy się przygoda, mimo że już przeżyliśmy dużo, zwiedziliśmy mnóstwo odmiennych kulturowo państw i przejechaliśmy razem łącznie 100 000 km, to ciągle nam mało! Bardzo prosimy o Państwa głosy, bez nich nic się nie uda – zachęcają do głosowania studenci.

Chcąc oddać na nich swój głos wystarczy kliknąć w link redbullcanyoumakeit.com/pl/applications/7052 i go polubić.

Wyścig Red Bull- Can you make it? ruszy 12 kwietnia. Drużyny będą musiały dotrzeć z wyznaczonego przez organizatorów miejsca do punktu docelowego w Paryżu. Dokładne położenie mety będzie znane krótko przed startem. Zespoły zanim wyruszą będą musiały oddać gotówkę, karty płatnicze i telefony. Ich walutą będą jedynie puszki Red Bulla. W drodze studenci będą musieli zdobyć co najmniej 6 Checkpointów, a na każdym z nich będzie czekać na zawodników zadanie. Uczestnicy będą musieli wykazać się sprytem, wiedzą i pomysłowością.

Do celu wyprawy pełnej przygód dotrą tylko te drużyny, które wykażą się urokiem osobistym, kreatywnością i doborem odpowiedniej strategii. Jednak zanim zostaną zakwalifikowane do wyścigu muszą zdobyć głosy internautów. 25 lutego panel sędziowski wybierze zwycięzców. Drużyny z największą ilością głosów zostaną finalistami. Głosy można oddawać na tyle drużyn, na ile się chce, jednak na każdą można zagłosować tylko jeden raz.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here