Wykonujesz ozdoby świąteczne? Zgłoś się do konkursu plastycznego MDK

0

Nawiązując do zbliżającej się Wielkanocy – najradośniejszych, najbardziej wiosennych i kwitnących Świąt, Miejski Dom Kultury w Lubaczowie ogłosił kolejną edycję konkursu plastycznego „Wielkanocny Dom”. Prace przyjmowane są do 16 marca.

Fot. T. Michalski, arch.
Fot. T. Michalski, arch.

Do rywalizacji można zgłaszać wykonane dowolną techniką ozdoby świąteczne. Wiek uczestników nie gra roli – każdy może przynieść własnoręcznie wykonane pisanki, kraszanki, stroiki, palmy wielkanocne, czy wiele innych dzieł symbolizujących czas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Różnorodność materiałów i technik świadczyć może tylko o ogromnej fantazji i pomysłowości mieszkańców Lubaczowa i okolic.

Warto podtrzymywać tradycję rękodzielnictwa, w związku z tym gorąco zachęcamy do udziału w konkursie. Chcąc przystąpić do artystycznej rywalizacji trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć prace do 16 marca do MDK w Lubaczowie. Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi 23 marca. Ponadto od 21 marca do 7 kwietnia wszyscy będą mogli podziwiać dzieła uczestników zmagań na wystawie pokonkursowej.

AH, elubaczow.com

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here