III Oleszyce Półmaraton – ZOBACZ ZDJĘCIA

11

Poniżej galeria zdjęć z III Oleszyce Półmaratonu, który odbył się w niedzielę (14.02) w okolicach leśniczówki Zabiała. Imprezę, która dzięki swojemu klimatowi i bardzo dobrej organizacji jest niezwykle popularna, po raz trzeci zorganizowało Stowarzyszenie „Czas na pomoc” z Oleszyc.

Fot. Tomasz Michalski
Fot. Tomasz Michalski

W tegorocznym półmaratonie rywalizowała rekordowa ilość 270-ciu biegaczy i ponad 100 zawodników Nordic Walking. Jako pierwszy na mecie biegu o długości 21,097 km, z czasem 1:15:36 pojawił się Arnold Perez, 23-letni biegacz KKS Victoria Stalowa Wola, a podium uzupełnili biegacze z Lubaczowa – drugi był Mateusz Rawski (1:17:23), a trzeci Stanisław Ważny (1:18:18). Wśród kobiet jako pierwsza metę przekroczyła Beata Lange z Biłgoraja (1:35:39), druga była Magdalena Musialik z Rzeszowa (1:36:17), a trzecia Elżbieta Witek z Baryczki.

W zawodach Nordic Walking na dystansie 9.4 km najszybszy był Maciej Pietrasiewicz z Cieszanowa (1:04:46), przed Beatą Łopatkiewicz z Krosna (1:06:16) i Małgorzatą Kubiszyn z Wólki Krowickiej (1:06:44).

Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie: pomiar-czasu.pl.

Współorganizatorami Oleszyce Półmaratonu byli: Nadleśnictwo Oleszyce, Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, gminy Oleszyce i Stary Dzików.

Zobacz także galerię zdjęć z dekoracji zwycięzców.

Zobacz także galerię zdjęć Wiesław Szczura.

Fot. Tomasz Michalski dla elubaczow.com (c)

elubaczow.com, tmich, hp

11 komentarze

  1. Fajne zdjęcia i mega impreza. Brawo za organizację nie ma się czego przyczepić. Ta wojna wyżej nie potrzebna. wrzućcie na luz .Bawmy się bieganiem. Nie ważna nazwa, ważne, że się biega, ważna jest wspólna pasja. Proszę osobę o nicku Leon o nie podsycanie i nie wywoływanie konfliktu, bo to nie potrzebne!!!

  2. Leon… piszesz głupoty i wprowadzasz zamieszanie , nikomu niepotrzebne , mimo że nie należę do Biegomanii, nazwa jest zapamietywalna i dobrze kojarzona z bieganiem. Ale jak wszystko co w Lubaczowie sie dzieje, jest dla wielu nie do zaakceptowania, jak tylko ktoś coś robi. Pozdrawiam Biegomanie Z.K z AS Lubaczów.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here