Ferie z MGOK w Oleszycach

0

Zbliżają się zimowe ferie, więc ośrodki kultury i sportu zasypują propozycjami aktywnego spędzenia tego czasu. Tym razem przedstawiamy ofertę dla dzieci ze szkół podstawowych przygotowaną przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach.

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

Jak co roku ośrodek zaprasza na zajęcia artystyczne. Tym razem będą to „Ferie z Rękodziełem”. – Propozycja jest niezwykle bogata i ciekawa. Zajęcia pozwalają na poznanie nowych technik artystycznych, ćwiczenie umiejętności manualnych i gwarantują dobrą zabawę – zachęcają do uczestnictwa organizatorzy.

W programie dzieci znajdą zajęcia plastyczne, gry planszowe i zabawy ruchowe. Oferta rozpoczyna się poznawaniem tajemnic papier mache pt. „Papierowi ludzie – papierowy świat”. Następnie maluchy będą mogły uczestniczyć w „Papierowych cudach”, czyli dadzą drugie życie zużytym przedmiotom. Ponadto malując na tkaninie dowiedzą się, że „Ekologia jest trendy”, a później stworzą wspólną mandalę i dopracują swoje dzieła. Na zakończenie ferii z MGOK, specjalnie dla najmłodszych wystawiony zostanie spektakl teatralny pt. „Fantazyjna – niekończąca się historia”.

Na wszystkie zajęcia wstęp jest darmowy. Szczegóły na plakacie.

ferieoleszyce

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here