Lubaczów, powiat lubaczowski: Oferta „4U” poszerzona o usługi logopedyczne

0

Na pewno nie należy czekać, aż dziecko wyrośnie z wady wymowy. Warto skorzystać z konsultacji specjalisty, dlatego od lutego swoją działalność poszerza „4U” Centrum Języków Obcych i Zajęć Pozaszkolnych. Placówka obok nauczania języków obcych będzie świadczyć usługi logopedyczne.

Fot. „4U” Centrum Języków Obcych i Zajęć Pozaszkolnych.
Fot. „4U” Centrum Języków Obcych i Zajęć Pozaszkolnych.

Szkoła nieustannie wychodzi naprzeciw potrzebom swoich kursantów. W 2014 roku ośrodek swoją ofertę rozszerzył o „Klubik Matematyka”, dzięki czemu królowa nauk nie jest już dla dzieci niejasna. Od lutego szkoła będzie świadczyć usługi logopedyczne. Widząc spore zainteresowanie tym przedmiotem „4U” wprowadza diagnozę i terapię opóźnionego rozwoju mowy, terapię wad wymowy u dzieci, terapię dla osób jąkających się, a także zajęcia dla tych, którzy mają trudności w czytaniu i pisaniu oraz dysleksję.

Logopeda to nie tylko terapeuta od wad wymowy. Pomaga namierzyć i usunąć bariery w komunikacji językowej, które mogą zaburzać rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dziecka. Wizyta u takiego specjalisty jest niezbędna, gdy rodzic zauważy, że rozwój mowy dziecka jest nieprawidłowy i odstający od rówieśników, a także, kiedy maluch nieprawidłowo wymawia pewne głoski. Korygowanie wad wymowy lub przyczyn je powodujących jest bardzo ważne, ponieważ niewyleczone wady mogą utrudniać dziecku przyswajanie pisania i czytania. W każdym przypadku stwierdzenia zaburzeń mowy należy jak najszybciej rozpocząć terapię logopedyczną, gdyż wczesna interwencja skraca jej czas i zwiększa efektywność.

Kontakt:
„4U” Centrum Języków Obcych i Zajęć Pozaszkolnych
ul. Kościuszki 2a
37-600 Lubaczów

telefon: 16 632 28 89, kom 601 180 075

facebook.com/4UCentrumJezykowObcych

Artykuł sponsorowany.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here