Zaplanuj zimowy wypoczynek z końmi w Polance Horynieckiej

0

Piesze wędrówki, ognisko, śnieżkowe wojny, szalone zjazdy z góry, a przede wszystkim jazda konna – to najważniejsze punkty programu zimowego odpoczynku przygotowanego przez Stadninę Koni „POLANKA”.

Fot. Stadnina Koni "Polanka"
Fot. Stadnina Koni „Polanka”

Posiadłość agroturystyczna przygotowała zimowy wypoczynek dla osób, które kochają konie, ale także dla tych, którzy chcą dopiero zaprzyjaźnić się z tymi zwierzętami. Jeździectwo zawsze kojarzy się Polakom z elegancją, arystokracją i dobrym wychowaniem. Warto więc zgłębić choć trochę wiedzy na temat koni, ich pielęgnacji oraz jazdy w siodle i bez. „POLANKA” otworzy przez swoimi gośćmi wiele tajemnic pracy z końmi. Turyści nauczą się, jak z nimi się bawić i pielęgnować. Dodatkowo podczas wyjazdów w teren poznają piękno okolicy, zachwycające swoim krajobrazem – miejsca dalekiego od cywilizacyjnego zgiełku.

Oferta przygotowana jest dla całych rodzin, ale także dla młodzieży w wieku 11 – 18 lat (jeśli rodzice nie mogą im towarzyszyć). Turnus zaczyna się kolacją w niedzielę, a kończy obiadem w sobotę. Cena pobytu tygodniowego wynosi od 750 zł/osobę. Przeglądając oferty spędzenia zimowego odpoczynku przez gospodarstwa agroturystyczne z pewnością warto wziąć pod uwagę propozycję spędzenia ferii w siodle przygotowaną przez Stadninę Koni „POLANKA”. Z jej szczegółami można zapoznać się na stronie polankakonie.pl.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here