Zwycięzcy loterii AutoLokata 7 odebrali nagrody – zdjęcia i film

0

Maria Witko ze Starego Sioła i Tadeusz Broś z Lubaczowa odebrali w czwartek (10.12) nagrody główne loterii AutoLokata 7. Na lubaczowskim Rynku kluczyki do Toyoty Aygo i Toyoty Yaris wręczył im Paweł Kapel, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie.

Wręczenie nagród loterii AutoLokata 7Maria Witko ze Sterego Sioła i Tadeusz Broś z Lubaczowa odebrali dziś nagrody główne loterii #AutoLokata 7 organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie!

Posted by Redakcja Elubaczow on 10 grudnia 2015

 

Nagrody siódmej edycji loterii AutoLokata, organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, rozlosowano w sobotę (05.12) w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie. Podczas uroczystej gali poznaliśmy nazwiska osób, do których trafiło w sumie 50 nagród, a wśród nich dwa samochody osobowe. Część zwycięzców już podczas losowania odebrała swoje nagrody, a samochody trafiły do szczęśliwców w czwartek.

Chcesz dowiedzieć się kto wylosował nagrody – przeczytaj nasz artykuł „Znamy listę zwycięzców siódmej edycji Autolokaty”.

AutoLokata to flagowy produkt Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. Atrakcyjnie oprocentowana lokata, której środki gwarantowane są przez Bankowy Funduszu Gwarancyjny, połączona z loterią, w ciągu kilku lat stała się bardzo popularna wśród mieszkańców regionu. Obecnie trwa ósma już edycja AutoLokaty, w której do wygrania jest 50 atrakcyjnych nagród, w tym dwie Toyoty Yaris. 

Więcej informacji na stronie bslubaczow.pl.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here