Finał loterii Autolokata 7 już w najbliższą sobotę – rozlosują toyoty

0

W sobotę (05.12) o godz. 15:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie odbędzie się finał siódmej edycji loterii AutoLokata organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. Podczas uroczystej gali rozlosowanych zostanie 50 nagród, a wśród nich dwa samochody osobowe.

Fot. bslubaczow.pl
Fot. bslubaczow.pl

W sobotę klientom Banku Spółdzielczego w Lubaczowie już po raz siódmy będą towarzyszyć spore emocje. Wszystko za sprawa bardzo popularnej loterii AutoLokata. Podczas gali rozlosowanych zostanie w sumie 50 nagród o łącznej wartości ponad 100 tys. zł. Wśród nich znajdują się m.in. dwa samochody osobowe – Toyota Yaris (nagroda główna) oraz Toyota Aygo – nagroda gwarantowana dla oddziału w Starym Dzikowie oraz telewizory, laptopy, konsole xbox 360, drukarki wielofunkcyjne i odkurzacze.

Warunkiem uczestnictwa w losowaniu było założenie 6-miesięcznej lokaty w Banku Spółdzielczym, w terminie od 2 marca do 31 lipca i utrzymanie jej w całości do 1 września br. Minimalna kwota Autolokaty to 1000 złotych. Każdy kolejny tysiąc, to kolejny kupon i szansa na wygraną.

Dodatkową atrakcją sobotniej gali będzie specjalny Quiz z bardzo atrakcyjnymi nagrodami dla osób przybyłych na losowanie.

Obecnie trwa ósma edycja AutoLokaty, w której do wygrania jest 50 atrakcyjnych nagród, w tym dwie Toyoty Yaris. Więcej informacji na stronie bslubaczow.pl.

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here