Euro Styl zaprasza w sobotę po buty i … prezent od Mikołaja

0

Już niedługo św. Mikołaj odwiedzi dzieci przynosząc im podarunki pod poduszkę. W całym tym zgiełku nie zapomni o płci pięknej. W sobotę, w lubaczowskim sklepie Euro Styl każdej Pani, która kupi buty osobiście wręczy prezent.

Sklep „Euro Styl” mieści się przy ul. św. Anny w Lubaczowie (mały targ).
Sklep „Euro Styl” mieści się przy ul. św. Anny w Lubaczowie (mały targ).

Zima zbliża się wielkimi krokami więc warto zadbać o solidne obuwie. W przedświątecznej gonitwie Panie powinny pamiętać także o doborze butów do świątecznego i sylwestrowego stroju, które dopełnią kreacje. Kobiety, które myślą o zakupie obuwia mogą skorzystać z mikołajkowej oferty sklepu Euro Styl. Przy ul. św. Anny dostępne są modne, szykowne produkty renomowanych firm, takich jak: Avanti, Carinii, Marco, Anis, Bravo Moda, Simen, Edeo i innych. Buty znaleźć można także w internetowym sklepie firmy – na Allegro.

Dodatkowo, w najbliższą sobotę w lubaczowskim Euro Stylu pojawi się św. Mikołaj. Wszystkie Panie, które kupią w ten dzień buty dostaną niespodziankę. Wręczone przez przybysza z Laponii prezenty z pewnością poprawią nastrój. Tego dnia Mikołaj czeka także na Panów, którym pomoże znaleźć odpowiedni prezent dla swojej drugiej połowy.

Sklep Euro Styl oferuje także damskie torebki i akcesoria obuwnicze.
Sklep Euro Styl oferuje także damskie torebki i akcesoria obuwnicze.

Artykuł sponsorowany


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here