Powiat lubaczowski: Zatrzymano czterech nietrzeźwych kierowców

2

Czterech nietrzeźwych kierujących zatrzymali lubaczowscy policjanci podczas dzisiejszej akcji „Trzeźwy Poranek”. W ciągu czterech godzin dwudziestu funkcjonariuszy przebadało stan trzeźwości ponad 460 kierowców.

Fot. KPP Lubaczów
Fot. KPP Lubaczów

Dzisiaj (30.11), od godz. 4.00 do godz. 8:00 lubaczowscy policjanci prowadzili wzmożone działania, których celem było wyeliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących. Badaniom poddano kierowców poruszających się na terenie całego powiatu. Oprócz zintensyfikowanych kontroli na głównych szlakach komunikacyjnych, funkcjonariusze sprawdzali także stan trzeźwości kierowców poruszających się po drogach mniej uczęszczanych.

W działaniach brało udział łącznie 20 policjantów, którzy przebadali stan trzeźwości 463 kierowców. Funkcjonariusze zatrzymali 4 nietrzeźwych użytkowników dróg, z czego dwóch odpowie za przestępstwo, a kolejnych dwóch za wykroczenie. Swoje uprawnienia do kierowania pojazdami stracił także obywatel Ukrainy, który w przekroczył dziś przejście graniczne w Budomierzu i będąc w stanie po użyciu alkoholu został zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów.

elubaczow.com, kaj, KPP Lubaczów

Zobacz także

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here