Mateusz Kubiszyn: Na Mistrzostwa Świata jadę po złoto!

6

W Dublinie rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w kickboxingu. Do stolicy Irlandii z reprezentacją Polski w formule full contact wyjechał lubaczowianin Mateusz Kubiszyn. Zawodnik chce do domu wrócić ze złotym medalem.

Fot. Mateusz Kubiszyn chce z Dublina wrócić ze złotem.
Fot. Mateusz Kubiszyn chce z Dublina wrócić ze złotem.

WAKO Mistrzostwa Świata Seniorów potrwają w Dublinie od 21 do 29 listopada. Zawody wyłonią najlepszych zawodników świata w formule Pointfighting, Light Contact i Full Contact. W Kadrze Narodowej Polski w formule full contact znalazł się lubaczowianin Mateusz Kubiszyn, który wraz z 10 innymi kickboxerami będzie rywalizował w kat. -86 kg. Zawodnik mówi, że do domu chce wrócić ze złotem

– Na Mistrzostwa Świata jadę po złoto. Jest szczyt formy, waga już zrobiona, więc teraz już zaczął się okres pełnej regeneracji. Nikt nie jest dla mnie największym przeciwnikiem, to mnie się mają bać. Z Dublina raz wróciłem na tarczy, teraz wrócę jako zwycięzca! W mojej kategorii wagowej jest 11 zawodników, sami mistrzowie danych krajów więc zapowiada się niezła jatka – zapowiada kickboxer z Lubaczowa.

Zawodników do mistrzostw przygotowywał Radosław Laskowski – trener kadry narodowej full contact, a jednym z elementów tych przygotowań było zgrupowanie w Lubaczowie.

Walki, które rozpoczną się w wtorek będzie można śledzić na stronie wakoweb.com.

Fot. WACO
Fot. Lista zawodników w kat. -86 kg.

6 komentarze

  1. do „ludek” po co kasować twój komentarz skoro pokazuje tylko twoją niewiedze. zastanawiałeś się kiedyś nad tym jak zdobywa się osiągniecią w sporcie? najpierw spróbuj odnieść sukces w czymś „amatorskim” a dopiero potem w zawodowstwie.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here