Wypadek w Krowicy Samej – motocyklista uciekł, pasażerka trafiła do szpitala

7

Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątkowy (30.10) wieczór w Krowicy Samej (gm. Lubaczów). Kierowca motocykla wioząc pasażerkę stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie i wiatę przystanku. Z obrażeniami ciała do szpitala trafiła 16-letnia mieszkanka gminy Lubaczów, a kierowca motocykla zbiegł z miejsca zdarzenia.

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

W piątek (30.10) wieczorem dyżurny lubaczowskiej komendy policji został powiadomiony o wypadku drogowym, który miał miejsce w Krowicy Samej. Skierowani do zdarzenia policjanci ustalili, że kierowca motocykla, który wiózł pasażerkę, na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie posesji a następnie w wiatę przystanku. Pasażerka, 16-letnia mieszkanka gminy Lubaczów, z obrażeniami została przewieziona do lubaczowskiego szpitala. Kierowca motocykla zbiegł z miejsca zdarzenia. Podejrzewany o kierowanie jednośladem, 17-letni mieszkaniec gminy Lubaczów, został zatrzymany przez policjantów następnego dnia.

Teraz funkcjonariusze wyjaśniają co było bezpośrednią przyczyną zaistnienia wypadku oraz jaki było powód oddalenia się kierowcy z miejsca zdarzenia. Policjanci sprawdzają także czy kierowca udzielił pierwszej pomocy pasażerce motocykla poszkodowanej w wyniku wypadku.

elubaczow.com, kaj, KPP Lubaczów

Ten baner wyświetlono 294 317 razy.

7 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here