Fundusze europejskie dla przedsiębiorców w nowej perspektywie unijnej – przyjdź na spotkanie

0

Jesteś przedsiębiorcą? Chcesz rozwijać swoją firmę, korzystając przy tym z funduszy europejskich? Niebawem ruszą pierwsze nabory wniosków w ramach perspektywy 2014-2020. Chcesz dowiedzieć się więcej – przyjdź na spotkanie informacyjne w Lubaczowie.

fot. Archiwum
fot. Archiwum

Wójt Gminy Lubaczów wraz z Głównym Punktem Informacyjnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, zapraszają przedsiębiorców z powiatu lubaczowskiego na spotkanie informacyjne dotyczące pozyskiwania funduszy europejskich na rozwój firm w ramach nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie to jest szczególnie ważne dla przedsiębiorców zamierzających skorzystać w najbliższym czasie ze środków unijnych, bo opublikowano już harmonogram naboru wniosków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego oraz szczegółowy opis priorytetów i kryteriów w zakresie poszczególnych działań. Z harmonogramu wynika, że w IV kwartale br. zostaną ogłoszone pierwsze nabory wniosków w ramach perspektywy 2014-2020. Dlatego też, w planowanym spotkaniu z przedsiębiorcami, pracownicy GPIFE zaprezentują szczegółowe informacje w odniesieniu do kryteriów i terminów rekrutacji, wraz z możliwością indywidualnego doradztwa.

Szkolenie odbędzie się w dniu 28.09.2015 r. (poniedziałek) o godz. 11:00
w sali narad Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 25.09.2015 r.

Kontakt: Elżbieta Cygan – Punkt Obsługi Przedsiębiorców Gminy Lubaczów
tel. 16 632 18 80 lub 505 218 232 e–mail : pop@lubaczow.com.pl

elubaczow.com, lubaczow.com.pl

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here