Strongmani już w Kresowej Osadzie – w niedzielę wielkie emocje!

2

Część zawodników rywalizujących w międzynarodowym cyklu zawodów MHP Strongman Champions League przyjechała już do Kresowej Osady w Baszni Dolnej. W niedzielę obiekt ten stanie się areną, na której zmierzą się najsilniejsi mężczyźni świata. Oprócz zawodów organizatorzy przygotowali także szereg dodatkowych atrakcji.

Na zawody zapraszają Krzysztof Radzikowski i Grzegorz Szymański, którzy wraz z Mateuszem Baronem i Rafałem Kobylarzem będą reprezentować nasz kraj.

Strongmani już w Kresowej Osadzie – w niedzielę zawody!Dobra, dawaj raz dwa i idziemy coś zeżreć ;)

Posted by Redakcja Elubaczow on 4 września 2015

 

W sumie w zawodach, które do 89 krajów transmitować będzie Eurosport, zmierzy się dwunastu zawodników z Łotwy, Finlandii, Estonii, Węgier, Słowenii, Litwy, Szewcji, Czech i Polski. Strongmani będą rywalizować m.in, w konkurencjach przeciągania pojazdu, wyciskania platformy z bolidem PRz Racing Team, martwego ciągu, wagi płaczu, załadunku kul czy schodów równoległych. W trakcie imprezy przewidziano także konkurencje siłowe z udziałem publiczności i zabawy dla najmłodszych. Początek zawodów o godz. 14:30.

Impreza połączona jest z II Półmaratonem Lubaczowskim. Biegacze wystartują o godzinie 10:00 z lubaczowskiego Rynku i po pokonaniu trasy o długości 21,097 km, pojawią się na mecie w Kresowej Osadzie.

Na miejscu czekać będzie także strefa piwna i gastronomiczną oraz park zabaw dla dzieci. Wieczorem odbędzie się pokaz laserowy i koncert zespołu Alcoholica (Metallica Cover Band).

Na całą imprezę jest wstęp wolny. Bilety w cenie 25 zł obowiązują jedynie na trybunie honorowej. Opłata parkingowa wynosi 5 zł.

Więcej informacji na stronie kresowaosada.pl i wydarzeniu na facebooku.

Organizatorem imprezy jest Akademia Sportu w Lubaczowie.

Partnerzy: Gmina Lubaczów, Miasto Lubaczów, Kresowa Osada, Rzeszów – Stolica Innowacji, Podkarpackie – Przestrzeń Otwarta, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Sanok.

Sponsorzy: Castrol, Kormed Lubaczów, MAAW Sport, Real Pharm, Delikatesy Piotruś Pan, PZL Mielec, PRz Racing Team, EuroSłuch Plus Med, Gigant Sport Lubaczów, Nadleśnictwo Lubaczów, Protos Irenausz Mazurkiewicz, Agro-Mal, Pro-Gress, Max-Elektro Lubaczów.

Zobacz także

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here