Ruszyły zapisy do sekcji Kickboxingu

0

Dzieci, młodzież, kobiety i mężczyźni – każdy może zapisać się na zajęcia z Kickboxingu prowadzone przez Mateusza i Tobiasza Kubiszynów w klubie Kickboxing Game Over Lubaczów. Pierwsze spotkanie odbędzie się 1 września (wtorek) sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Lubaczowie.

Fot. Kickboxing Game Over Lubaczów
Fot. Kickboxing Game Over Lubaczów

Kickboxing to nie tylko treningi sztuk walki, to również rozwój ogólny i doskonała zabawa. Podczas uprawiania tej dyscypliny sportu rozwija się szybkość, dynamikę i wytrzymałość. Kształtuje się także siła charakteru. Zajęcia pozwalają wzmocnić organizm i przygotować go do cięższego wysiłku fizycznego. Ponadto duży zasób ćwiczeń ogólnorozwojowych pozwala uzyskać i zachować optymalną sylwetkę i wagę ciała. Uczestnicy zajęć poznają wiele technik wykorzystywanych podczas walki, ale także nauczą się przełamywać własne słabości.

Mateusz i Tobiasz Kubiszynowie dla osób chcących trenować Kickboxing prowadzą rekrutację do trzech grup. Dzieci w wieku 6-13 lat tworzyć będą zespół Kick – Kids, kolejną grupę tworzyć będzie młodzież w wieku 14-18 lat, a osoby powyżej 19. roku życia uczęszczać będą do zespołu osób dorosłych. Zajęcia dostosowane zostaną do wieku, poziomu zaawansowania i sprawności ćwiczących.

Więcej informacji można zasięgnąć dzwoniąc pod numer telefonu: 530 699 086 (Mateusz Kubiszyn) lub 513 588 887 (Tobiasz Kubiszyn).

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here